Agnieszka Radwańska w 1/8 finału Australian Open

chascow / Foter.com / CC BY

Godzinę i 23 minuty tyle czasu potrzebowała Agnieszka Radwańska, aby awansować do 1/8 finału wielkoszlemowego turnieju Australian Open.

Polska tenisistka pokonała Amerykankę Varvarę Lepchenko w dwóch setach 6:0, 7:5. Pierwszy set to świetna gra Polki i wiele błędów jej przeciwniczki. W drugim secie Amerykanka spisywała się dużo lepiej, a nasza zawodniczka popełniała błędy. Jednak i z tej partii wyszła obronną ręką wykorzystując trzecią piłkę meczową.

W następnym pojedynku Radwańska zmierzy się również z reprezentantką Stanów Zjednoczonych Venus Williams.

2015-01-24 12:27

Wimbledon - Rybakina z pierwszym tytułem wielkoszlemowym w singlu

BRITAIN TENNIS WIMBLEDON GRAND SLAM 2022

Rozstawiona z numerem 17. Jelena Rybakina z Kazachstanu wygrała turniej w Wimbledonie, pokonując w finale turniejową "trójkę" Tunezyjkę Ons Jabeur 3:6, 6:2, 6:2. To pierwszy wielkoszlemowy tytuł w karierze 23-letniej tenisistki.